8.jūnijā pēc dažu gadu pauzes norisinājās sacensības šautriņu mešanā “Cēsu kauss 2019 “. Sacensībās piedalījās Latvijas, Lietuvas un kupls pulks Igaunijas šautriņu metēju. Mūsu šautriņu mešanas klubu pārstāvēja – Avelīna Lāce, Alise Medne, Zanda Jurkāne, Oskars Kuzmans, Andris Mednis, Andis Lauva, Evalds Zommers, Gunārs Zommers, Jānis Zommers, Jurģis Zommers, Jevgēņijs Šantars, Mārtiņš Metums un Ilgvars Lācis.

Astoņu junioru konkurencē Jurģim no apakšgrupas neizdevās izkļūt un ieņēma dalītu 7. vietu.

Jauniešu sacensībās Jurģim veicās krietni labāk un kā otrais no grupas iekļuva izslēgšanas spēlēs, kur sīvā cīņā ar 2:3 zaudēja. Arī Alise kā trešā no grupas iekļuva izslēgšanas spēlēs, kur piedzīvoja zaudējumu. Abiem jaunajiem censoņiem dalīta 5. vieta.

Dāmu sacensībās Avelīna un Alise iekļuva izslēgšanas spēlēs. Zandai ar vienu uzvaru bija par maz, lai iekļūtu izslēgšanas spēlēs. Avelīnai  pirmajā izslēgšanas spēļu kārtā uzvara 4:3 pret Dace Maskoļonoku, bet ceturtdaļfinālā sīvā cīņā ar 3:4 piekāpās Zeltītei Stradei, bet Alise pirmajā kārtā piekāpās ar 0:4 Kristīnei Mickus. Rezultātā Avelīnai 5. vieta, Alisei 9. vieta, bet Zandai 17. vieta.

Kungu konkurencē labākie pēc apakšgrupu spēlēm Oskars Kuzmans, Jānis Zommers (abi savās grupās, kā pirmie), Andris Mednis, Mārtiņš Metums (kā otrie), Evalds Zommers, Andis Lauva (kā trešie), Ilgvars Lācis (kā ceturtais). Gunāram Zommeram, Jevgēņijam Šantaram un Jurģim Zommeram, kurš pirmo reizi ņēma dalību kungu sacensībās izslēgšanas spēlēs neiekļuva.
Ļoti labs rezultāts Oskaram, kurš aizcīnījās līdz ceturtdaļfinālam pa ceļam uzvarot Raimondu Jankūnu ar 4:0, Uldi Zeitmani ar 4:1, igauni Raido Kruusvee ar 4:2, bet par tikšanu pusfinālā sīvs zaudējums 3:4 Latvijas reitinga līderim Žanim Buklovskim. Jānis pirmajā kārtā pieveica Uldi Buļko ar 4:0, bet nākamajā spēlē ar 1:4 zaudēja igaunim Erki Selling. Pirmā izslēgšanas spēļu kārta izvērtās neveiksmīga Andim, Andrim, Evaldam, Mārtiņam un Ilgvaram un visiem ieņemta dalīta 33. vieta. Oskaram augstā 5. vieta, Jānim 17. vieta , bet Gunāram, Jevgēņijam un Jurģim 65. vieta.

Nākamās Latvijas reitinga sacensības pēc vasaras pārtraukuma Priekulē, 24. augustā!