Ar LDO kausa sacensībām noslēdzās 2022. gada šautriņu mešanas sezona Latvijā. Līdz ar to varam apkopot mūsu spēlētāju sniegumu Latvijas reitinga sacensībās.

Junioru (10 dalībnieki) reitingā:
Roberts Grieznis 5. vieta ar 9 punktiem piedaloties trijās sacensībās. Izcīnīja vienu 2.vietu un 3.vietu.

Jauniešu (20 dalībnieki) reitingā:
Jurģis Zommers 5.vietā ar 15 punktiem piedaloties 4 sacensībās. Izcīnīja divas 3.vietas Latvijas reitinga un trešo vietu Rīga Open sacensībās. Kā arī iekļuva Latvijas jauniešu izlasē un piedalījās Eiropas kausa sacensībās Ungārijā.
Roberts Grieznis 13.vietā ar 4 punktiem piedaloties 2 sacensībās Izcīnīja vienu 3.vietu.

Dāmu (38 dalībnieces) reitingā:
11. vieta – Avelīna Lāce 14 p. ( 4 sacensības)
29. vieta – Alise  Medne 3 p. (1 sac.)
34. vieta – Zanda 1 p. (1 sac.)

Kungu (184 dalībnieki) reitingā:
22. vieta – Jānis Zommers 33 p. (9 sacensības)
23. vieta – Kaspars Kalējs 32 p. (7 sac.) Izcīnīja 3.vietu Priekules kausā B divīzijā
31. vieta – Gunārs Zommers 29 p. (6 sac.) Izcīnīja 2.vietu Irlavas kausā B divīzijā
34. vieta – Andris Mednis 24 p. (8 sac.)
42. vieta – Imants Paeglītis 20 p. (5 sac.)
46. vieta – Andis Lauva 20 p. (7 sac.)
80. vieta – Oskars Kuzmans 10 p. (2 sac.)
86. vieta – Ilgvars Lācis 9 p. (4 sac.)
93. vieta – Jevgēņijs Šantars 9 p. (3 sac.)
102. vieta – Aivis Ķuzis 7 p. (4 sac.)
111. vieta – Jurģis Zommers 6 p. (3 sac.)  sezonas sākumā spēlēja jauniešu konkurencē
113. vieta – Matīss Bauers 6 p. (2 sac.)
167. vieta – Jānis Lauks 1 p. (1 sac.)
168. vieta – Mārtiņš Rūdis Metums 1 p. (1 sac.)
169. vieta – Uģis Āboliņš 1 p. (1 sac.)

Baltijas kausa sacensībās Lietuvā Vecpiebalgas komanda (Jānis Zommers, Andris Mednis, Gunārs Zommers, Andis Lauva) starp 32 komandām izcīnīja 14.vietu. Jurģis Zommers Latvijas jauniešu izlases sastāvā 20.vietu.

Latvijas komandu čempionātā Vecpiebalgas pirmā komanda (Jānis Zommers, Andris Mednis, Gunārs Zommers, Andis Lauva, Oskars Kuzmans) izcīnīja 9.vietu (pēc regulārā turnīra bija 6.vietā), Vecpiebalgas otrā komanda (Kaspars Kalējs, Matīss Bauers, Ilgvars Lācis, Imants Paeglītis) izcīnīja 15.vietu (pēc regulārā turnīra ieņēma 13.vietu).
Avelīna Lāce “Sakijā” komandas sastāvā izcīnīja godalgoto 3.vietu, bet Jurģa Zommera pārstāvētā Latvijas jauniešu izlase 7.vietā.

Paldies visiem, kas pārstāvēja mūsu klubu Latvijas reitinga sacensībās!

Jauno sezonu uzsāksim ar Vecpiebalgas čempionāta 5.kārtu 7.janvārī!